Samsung İphone 6 Data Şarj Kablosu Micro Usb Kablo Telefon Tablet Şarz 8 Pin Dönüştürücü Aktarma

USB KABLO TELEFON TABLET ŞARZ 8 PİN DÖNÜŞTÜRÜCÜ AKTARMA SAMSUNG İPHONE 6 DATA ŞARJ KABLOSU MİCRO

%30
19.50 TL
15.00 TL
Adet :
Toptan Siparişleriniz İçin 0212 512 70 90

Android ve İOS Cihazlarının Tamamıyla Uyumlu Çift Taraflı Data Kablosu

Data Kablosunun bir tarafı USB diğer tarafı hem ios (8pin) hem android (micro usb) girecek şekilde tasarlanmıştır. 

Özellikleri:

%100 orjinal bandrollü ldnıo data şarj kablosu Apple ıphone ve tüm micro usbli girişli telefonlar ile uyumludur. Kablo tasarımı ve sağlamlığı ile dikkati üstüne çeker... Orijinal ldnio ürünüdür, (kare kodlu ve seri numaralıdır) Cihazınızın batarya ömrünü korumak ve cihazınızı güvenli bir şekilde kullanmak istiyorsanız orijinal ldnio ürününü tercih etmelisiniz. Orijinal güç değerlerine sahip olan bu şarj kablosu cihazınızın batarya ömrünü korur, orijinal olmayan diğer şarj kabloları gibi teknik sorunlara yol açmaz güvenle kullanabilirsiniz. Orijinal ldnio kutulu olarak gönderilecektir Güvenle kullanabileceğiniz yeni nesil usb şarj data kablosu faturalı olarak gönderilir. ldnio micro+ lytling  usb data kablosu ldnio  super kablo ile verilerinizi en iyi verimle aktarabilirsiniz. Kopmayan kablo özelliği, kablonuzun daha uzun ömürlü olmasını sağlar ve yavaşlayan veri trafiğini önleyerek seri aktarım sağlar. ldnio kopmayan usb kablonun yüksek kaliteli bakırla kaplı olan kondüktörü sayesinde daha hızlı şekilde aktarımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Kutu içeriği   

1 adet orjinal ldnio micro usb +lightning usb kablosu     Avrupa'dan ithal edilmiştir diğer ürünler gibi yan sanayi ürünü değildir Piyasada satışı bulunan yan sanayi ürünlerle karşılaştırmayınız.   

Dikkat:    yan sanayi şarj cihazları ürünlerinizde kullanıcılara ekran donması,batarya ömrünün azalması gibi birçok sıkıntı yaşatmaktadır.

Neden Orijinal Aksesuar 

Kalite, malzeme, işçilik ve dayanıklılık açısından orijinal olmayan ürünlere çok daha üstündür. Kullanım ömürleri çok daha uzundur, istatistiki olarak %100 daha verimlidir. Yüksek paralar ödeyerek aldığınız cihazları güvence altına alır. Cihazınızı gizli ve görünmez tehlikelerden uzak tutar.  Tüm marka cep telefonu ve tablet ürünlerinin tamamında hiçbir sürümü seçmeden  güvenle kullanabilirsiniz. Herhangi bir kurulum gerektirmez, istenildiği zaman rahatlıkla kullanılabilir. Müziklerinizi, videolarınızı, resimlerinizi ya da diğer bilgilerinizi kolaylıkla istediğiniz cihaza aktarabilirsiniz. Telefonunuz ile bilgisayar arasında veri alışverişini sağlar. Telefonunuzun bilgisayardan şarj edilme özelliği var ise, bu kablo ile telefonunuzu bilgisayardan şarj edebilirsiniz. 

Diğer Ürünlerimiz

Apple İphone 5s Şarj Kablosu Bağlanti Ara Micro Usb Data Kablo 1m Veri Aktarım 8 Pin İpad İos

USB DATA KABLO 1M VERİ AKTARIM 8 PİN İPAD İOS APPLE İPHONE 5S ŞARJ KABLOSU BAĞLANTİ ARA MİCRO

9.43 TL

Universal Mıknatıslı Manyetik Araç Telefon Tutucu Tutacağı Tüm Modeller Oto Havalandırma Metal

NAVİGASYON OTO MIKNATISLI ARAÇ İÇİ TELEFON TUTUCU MANDALLI TUTACAĞI HAVALANDIRMA PETEK APARATI

11.42 TL