Su Geçirmez Mini Bluetooth Hoparlör Taşınabilir Kablosuz Speaker Ses Bombası Şarjlı Mp3 Çalar Player

Su Geçirmez Mini Bluetooth Hoparlör Taşınabilir Kablosuz Speaker Ses Bombası Şarjlı Mp3 Çalar Player

UYARI: EĞER İLANDA RENK SEÇENEĞİ YOKSA SATIN ALMA İŞLEMİNDEN SONRA RENGİ LÜTFEN MESAJLA BİLDİRİN !

SU GEÇİRMEZ BLUETOOTH HOPARLÖR WATERPOOF VANTUZLU DUŞ-HAVUZ HOPARLÖRÜ

Sudan etkilenmeyen yapısıyla duşta bile müziğiniz kesilmesin!  Bluetooth kullanan her türlü bilgisayar, laptop, iOs veya Android cihazlar ile uyumlu bu küçük ve muheteşem alet ile sadece müzik dinlemekle kalmıyor dahili mikrofonu sayesinde gelen aramalara cevap bile verebiliyorsunuz.  Paket içindeki USB kablo ile şarj edebilir ve uzun süre kullanabilirsiniz.  Arkasındaki vantuz ile düzgün ve temiz her türlü yüzeye yapışabilir, çok pratik! 

Suya dayanıklı & vantuzlu:

Suya dayanıklı ve kablosuz bir hoparlör ile daha eğlenceli banyo keyfi! Bu model toza ve su sıçramasında karşı dayanıklıdır ve duş duvarı veya fayans gibi düz yüzeyler için vantuz sabitlemelidir. Hoparlör Soft-Touch yüzeyi sayesinde yumuşak dokunuşludur. 

Vantuzlu Tasarım İle Kullanım Kolaylığı:

Hiçbir kabloya ihtiyaç duymadan eve, arabaya, parka, bahçeye, pikniğe, banyoya, müziği siz neredeyseniz oraya taşır. Üstelik vakumlu yapısı sayesinde telefonlarınızı ve tabletlerinizi sabitlerken müziğin keyfine varacaksınız.

Şarj Edilebilir Batarya:

Dâhili bataryası sayesinde ekstra pile veya adaptöre ihtiyaç duymaz.  Vantuzlu Bluetooth Banyo Hoparlörü 2 saatte şarj edilebilir. Kullanım şekline göre 4 ile 6 saate kadar müzik dinleyebilirsiniz.

Telefon Aramalarınızı Cevaplayın:

Telefon ile konuşmayı sevenler bu kablosuz hoparlöre bayılacak. Telefonlaşma esnasındaki hoparlör kullanımı sayesinde banyo yaparken ya da duş alırken telefonla konuşabilirsiniz. BT-40M Vantuzlu Bluetooth Banyo Hoparlörünüzü aracınızda bluetooth araç kiti olarak ta kullanabilirsiniz. Böylece trafikte seyir halindeyken telefonunuza gelen aramaları hoparlörünüzün üzerinden cevaplayabilirsiniz. Güvenliğinizi tehlikeye sokacak durumlardan ve trafik cezalarından da kurtulmuş olacaksınız. 

 

Teknik Özellikler:

Bluetooth çekim gücü:10 metreye kadar Tam Şarj İle Çalışma Süresi: 4-6 saate kadar Ses Yüksekliği: 65 dB Şarj Voltajı: 3.7V-300MA Şarj Süresi: 2 saate kadar 

Diğer Ürünlerimiz

Mini Wifi Usb Adaptör Wireless Alıcı Adaptörü 300mbps Nano Antensiz Kablosuz Wıfı Alıcısı Adaptor

2.4 GHZ NOTEBOOK LAPTOP DİZÜSTU PC TAK ÇALIŞTIR WIRELESS NETWORK ADAPTORU APARAT

23.13 TL

Dragon Gaming Oyuncu Mouse Pad Oyun Mousepad Kaymaz Mause Ped Kaydırmaz Gamer Ejderha Desenli

DİKDÖRTGEN DESENLİ BASKILI KAYMAYAN TABAN BİLGİSAYAR DİZUSTU LAPTOP NOTEBOOK ŞIK GÖRÜNÜMLÜ GAMİNG

18.50 TL