Üye Girişi
Beni Hatırla
Ürün Grupları
SEÇTİKLERİMİZ

Toptan Alışveriş

  Dükkan yada mağazalara çok çeşitle ucuz fiyatta sürekli tedarik imkanı

 

Eğer bir dükkanız yada mağazanız varsa ve burada hızlı satacak ürün bulmakta zorlanıyorsanız, toptanmallar.com bunun için size en çok çeşidi ve uygun toptan fiyatları ile yardımcı olacaktır.

 

Toptanmallar.com da bayi üye olmak istiyorsanız fatura ve firma bilgilerinizi info@toptanmallar.com adresinden ulaştırabilir, 0212 527 84 88 nolu faxtan faxlayabilir. Yada 0212 511 16 56 nolu telefondan arayarak verebilirsiniz.

 

Ardından size bildirilecek olan kullanıcı adı, firma kodu ile siteye giriş yaptığınızda size özel indirimli fiyatları göreceksiniz. Ve bu fiyatlardan alışveriş yapabileceksiniz.

 

Sizler için yani satıcı üyelerimiz için hazırladığımız

 • Kapınıza gelen toptancıdan daha düşük fiyatlar
 • Hiçbir toptancıda bulunmayacak kadar çeşitte ürünler
 • Siparişleriniz hızlı olarak ertesi gün kapınızda.
 • Ürün resimlerini açıklamalarını görerek alacaksınız satarken de, ürün açıklamalarından edindiğiniz detay bilgileri pazarlamanızda kullanabileceksiniz.
 • Ürün açıklamalarını veya resimlerini yazıcıdan çıktı alarak mal almasanız dahi dükkanınızda katalog olarak gösterip sipariş alabileceksiniz.
 • Kendi sektörünüzde olmayan ürünleri de satma imkanı yakalayacaksınız. Örneğin : bir adsl satış noktası dürbün satmaz. Ama bir bayimizin son 1 ayda sadece dürbün kategorisinden 35 adet dürbün sattığını söylersek ve bu satıştan da 1000 ytl civarında bir net kar elde ettiğini söylersek konuyu daha iyi anlayacaksınız.
 • Ürünlerimiz müşteri dikkatini çekecek ve hızlı satışa müsait ve yeni Türkiye’ye gelen ürünlerdir. Bu nedenle nerede ne sattığınız önemli değil sadece biraz çeşit ürünlerimizden yapın ve müşteri tepkisini görün.
 • Toptanmallar.com da toptan satışlarda bile kredi kartına taksit, banka teminatlı çek - senetlerinize vade yapılabilmektedir.
 • Miktarı küçük olan siparişleriniz kargo ile , miktarı büyük olanlar ambar ile gönderilmektedir.
 • Almış olduğunuz adete göre ekstra indirimlerden yaralanabiliyorsunuz.
 • Ürünlerimiz sadece bunlarla sınırlı değildir. Bir çok noktada bir çok ürünü tedarik edebilmekteyiz. 1000 YTL üzeri özel siparişlerinizde Eminönü-İstoç-Tahtakale- İstanbul- Mercan-Mahmutpaşa-Kapalıçarşı gibi merkezlere gelmenize gerek yok istediğiniz ürünleri sizin adınıza bulabiliriz hemde toptan fiyatına... bize ürün resmi adet ve aradığınız fiyatı belirtirseniz anında çözüm üretilecektir.
 • İstediğiniz ürün için size özel ithalat yapabilmekteyiz. İstediğiniz ürün için min adet değişmektedir. Özel markanızda sizin için ürettirip ithal edebiliriz.

 

Yüksek adetli ve cirolu siparişlerinizde 0212 511 16 56 nolu telefonu arayarak, bu durumu bildirdiğiniz taktirde üye bilgilerinize belirtmiş olduğunuz ciro veya adet miktarına bağlı olarak büyük indirimler tanımlanacaktır. Örneğin 500-1000 adet bir sipariş verecekseniz, veya siteden toplam 2000-3000 YTL’ lik alışveriş yapacaksanız bunu telefon ile arayarak belirtiniz. Bu sayede hiç bir yerde bulamayacağınız rakipsiz fiyatlara sahip olacaksınız.

 

Bu sayede bir tanıdığınız firmaya kendi üzerinizden tedarik yapma şansınız dahi olacaktır.

Örneğin yan dükkan veya mağaza ile anlaşıp siparişlerinizi birleştirerek alışveriş yaparsanız büyük bir ıskontonuz olacaktır.

 

Açık arttırma sitelerinde satış yapan müşterilerimiz için, kolaylıklar

 

Hazır resim, hazır açıklama : açık arttırma sitelerindeki satış müşterilerimiz için büyük kolaylıklar sağlamaktayız. Bu sayede sadece Internet başında bir kaç saat ilgilenerek ürünleri dahi görmeden para kazanma imkanı bulabilmektesiniz.

 

Promosyon firmaları ve reklam ajansları için

 

Promosyon yapmak istediğiniz ürün ile ilgili 0212 511 16 56 nolu telefondan yüksek adet stoğu yeterli olup olmadığını teyit ederek sizin kullanıcı adınıza uygulanan özel fiyatları sitemizde dolaşarak görebilirsiniz. Ve online olarak taksitli sipariş verebilirsiniz.

Demiray Dış Ticaret Paz. Ltd. Şti.
Vasıfçınar Caddesi Rızapaşa Han Kat :6 No: 69 Eminönü / İSTANBUL
Telefon : 0212 512 70 90 Fax : 0212 527 84 88
2008 Demiray Dış Ticaret Tüm Hakları Saklıdır.
Dürbün | Toptan