4 Port Usb Çoklayıcı 2.0 Hub Switch Çevirici Çoğaltıcı Işıklı Anahtarlı Dönüştürücü Çoklu Adaptör

1-2 Adet : 18.19 TL
3-5 Adet : 17.38 TL
Ürün fiyat:
18.19 TL
Renk :
Adet :
Whatsapp Sipariş

Sitemizden üye olmadan whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Toptan Siparişleriniz İçin 0536 694 69 35
4 Port Usb 2.0 Hub Çoklayıcı

Usb Çıkış: 4 Adet

Hız: Usb2.0 - 480Mbit/Sn

Kablo Uzunluğu: 41Cm

4 Farklı Cihazı Usb2.0 Hızında Tek Noktadan Aynı Anda Bağlayın!

Yüksek Hızlı Usb2.0 Cihazlarınızı Kolayca Konumlandırabilmeniz İçin Gerekli 4 Portlu Usb2.0 Çoklayıcı.. Özellikle Yeni Nesil Ultrabook Ve Macbook Air Bilgisayarlarda Usb2.0 Portların Azlığı Kullanıcıların Harici Cihazlarını Bilgisayarlarına Bağlamasını Olanaksız Kılmaktadır. Yeni Nesil Akıllı Telefonlar, Usb Bellekler Ve Harici Disklerde Bulunan Usb2.0 Bağlantı İle Hem Daha Hızlı Data Aktarımı Hem De Şarj İmkanı Bulacaksınız.

 

Az Sayıda Usb Çıkışlı Ultrabook'lara Mahkum Kalmayın

Ultrabooklar İnce Ve Hafif Yapılarıyla Bize Taşıma Kolaylığı Sağlarken Bağlantı Portlarının Azlığı Nedeniyle Bazen İstediğimiz Donanımları Aynı Anda Çalıştırmamıza İzin Vermemektedir. Özellikle Ofis Ortamında Klavye, Fare, Yazıcı Kullananlar İçin Ultrabook Ve Dizüstü Bilgisayarların Usb Çıkış Sayısı Yeterli Gelmemektedir. Taşınabilir Disk, Usb Bellek Gibi Ekstra Bir Ürün Daha Kullandığınızda Kablo Tak-Çıkar Yapmak Zorunda Kalırsınız. 4 Adet Usb 2.0 Portu İle Usb Cihazlarda Yaşadığınız Tüm Sorunların Çözümü Olacaktır.

 

Adaptör Desteği İle Sürekli Bağlı Kalın

Usb Çoklayıcınıza Opsiyonel Olarak Bağlayacağınız 5V Adaptör İle Bütün Portları Aynı Anda Kullansanız Dahi Görmeme, Donma Ve Kopma Gibi Sorunlar Yaşamazsınız. Özellikle Taşınabilir Disklerden Veri Transferi Gerçekleştirirken Kesinti Yaşamazsınız. (Adaptör Opsiyoneldir Paket İçeriğinde Çıkmamaktadır)

 

Diğer Ürünlerimiz