5 Bıçaklı İpli El Rondosu Pratik Sebze Meyve Doğrayıcı Büyük Boy Rondo Doğrama Makinesi - 14.11.068
5 Bıçaklı İpli El Rondosu Pratik Sebze Meyve Doğrayıcı Büyük Boy Rondo Doğrama Makinesi - 14.11.068 5 Bıçaklı İpli El Rondosu Pratik Sebze Meyve Doğrayıcı Büyük Boy Rondo Doğrama Makinesi - 14.11.068 5 Bıçaklı İpli El Rondosu Pratik Sebze Meyve Doğrayıcı Büyük Boy Rondo Doğrama Makinesi - 14.11.068 5 Bıçaklı İpli El Rondosu Pratik Sebze Meyve Doğrayıcı Büyük Boy Rondo Doğrama Makinesi - 14.11.068
İlgili Aramalar

5 Bıçaklı İpli El Rondosu Pratik Sebze Meyve Doğrayıcı Büyük Boy Rondo Doğrama Makinesi

1-2 Adet : 32.32 TL
3-5 Adet : 31.01 TL
Ürün fiyat:
32.32 TL
Adet :
Whatsapp Sipariş

Sitemizden üye olmadan whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Toptan Siparişleriniz İçin 0212 511 16 56

İpli Pratik Doğrayıcı

Keskin bıçakları sayesinde kolayca salata yapabilecek ve et doğrayabileceksiniz.  Üründeki ipi çekiyorsunuz, bıçaklar sayesinde 3 saniye içinde istediğiniz şey hazır hale geliyor. Çek bırak pratik doğrayıcı ile taze sebzelerinizi hızlı ve kolayca kesebilmenizi sağlayan bıçak yapısı ve kullanım kolaylığı sağlayan ipli döner mekanizması sayesinde lezzetli tatlar yaratabilirsiniz.

Taze sebzelerinizi hızlı ve kolayca kesebilmenizi sağlayan bıçak yapısı ve kullanım kolaylığı sağlayan ipli döner mekanizması sayesinde lezzetli tatlar yaratabilirsiniz.Aileniz, taze sebze yemek için hiç bu kadar istekli olmamıştı. Bu harika Pratik doğrama ve rendeleme seti ürünü ile farklı malzemeler kullanarak birbirinden güzel soslar hazırlayabilirsiniz. Doğrama ve rendeleme gibi özellikleri olan bu ürünü elektrik kullanmadan ipi sayesinde 3-5 saniye gibi kısa sürede istediğiniz her çeşit sebze ve meyvede dahil olmak üzere doğrayabilir, kısa zamanda uzun süreli işleri yapabilirsiniz. Özelliler:

  • Birkaç saniyede soğan, sarımsak, havuç ve daha fazlasını doğrayabilirsiniz.
  • Küçük boyutu sayesinde dolabınızda çok yer kaplamaz.
  • Ürünün plastik parçaları bulaşık makinesinde yıkanabilir.
  • Ürünün bıçağı paslanmaz çelikten üretilmiştir, uzun ömürlüdür.
  • Kompakt ve hafif yapısı sayesinde mutfağınızda çok az yer kaplar.
  • Yüzeye oturan alt ve kaymayan yapısı sayesinde rahat kulanım sağlar.
Diğer Ürünlerimiz