CitiKitty Kedi Tuvalet Eğitim Seti

Kedinizin tuvalet kabını temizlemek, kedi kumuna sürekli para ödemek yerine , kedinizin tuvaletinin bulunduğu ortamdaki kokuları önlemek için ideal çözüm !

Öncelikle “Kediler nankördür” klişesine itibar etmeyip kedi beslediğiniz için tebrik ediyor ve sizleri, kedilerin en büyük sorunlarından biri olan tuvalet eğitimi konusunda büyük bir zahmetten kurtarıyoruz! Eğer evinizde bir Kedi Tuvalet Eğitim Kiti yoksa ve hala Kedi Kumu yöntemiyle tuvaletlerini yapmalarını sağlıyorsanız, bu ürünümüz sizi oldukça cezbedeceğe benziyor. Dünyaca ünlü Kedi Tuvalet Eğitim Seti CitiKitty ile kedileriniz de, siz de çok daha rahat edeceksiniz. Şimdi size Kedi Tuvalet Eğitimi Nasıl Yapılır diye soracak olsak, eminiz birçoğunuz kedi kumuna alıştırırken bile zorlandığınızı ifade edersiniz. Kedilerin doğası gereği tuvalet kokularını dışarıdan birinin, daha doğrusu avcı olarak düşündükleri hayvanların almasından çekindikleri biliyorsunuz ki bilimsel bir tespit. O anlamda CittiKitty Kedi Tuvalet Eğitim Seti onlar için de avantajlı bir üründür. Sürekli olarak kedi kumuna para harcamaktansa Kediler İçin Klozet Eğitimine başlayarak hem masraftan, hem de çevre kirliliğinden kurtulabileceksiniz. Çevre dostu olanlar için tasarlanan bu harika ürün, ülkemize gelir gelmez çoktan satış rekorları kırmaya başladı bile.   Bahsi geçen Kedi Klozet Eğitim Setini diğerlerinden ayıran en büyük özellik ise standart yuvarlak ya da oval tüm tuvaletlerle uyumlu olan tek ürün olmasıdır. Böylece ürün size ulaştığında herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmamış olacaksınız.

Şimdi de gelelim Kedi Klozete Nasıl Alıştırılır konusuna: CitiKitty Eğitim Setinizin kapağını biraz kumla birlikte yerleştirin. Kediniz içgüdüsel olarak yeni kum kutusunu kullanmak isteyecektir. Eğitim setinizden her hafta bir halka çıkarmanız gerekiyor. Bu şekilde kedinizin tuvalete uyum sağlamasını kolaylaştırmakla kalmaz, aşamalı olarak daha az kum kullanmasını da sağlamış olursunuz. İşiniz bittiğinde eğitim setinizi tuvaletinizden çıkarabilirsiniz. Görüyorsunuz ya ne kadar pratik ve temiz bir ürün. Yalnızca 3 aylık ve daha yaşlı kedilerin değil, aynı anda birkaç kedinin de yararlanabileceği ürünümüzle, Kedi Tuvalet Eğitimi sorun olmaktan çıkıyor. Kumun masrafından da, temizliğinden de kurtulma fırsatını kaçırmayın diyor ve birbirinden şeker kedilerinizle huzur dolu bir yaşam diliyoruz!

Özellikleri

  • Gerek yuvarlak, gerekse oval tuvaletler de dahil olmak üzere her boyuttaki tuvalete uygundur.
  • Kuma ayırdığınız bütçenizden tasarruf etmiş olacaksınız.
  • Eviniz çok daha temiz ve sağlıklı bir ortama kavuşacak.
  • Yalnızca saniyeler içerisinden tuvaletten çıkartılabileceği için son derece pratiktir.
  • Kumdan kurtulacak ve bir daha kesinlikle temizlemek zorunda kalmayacaksınız.
  • Çevre dostu olan ambalaj ve tasarımıyla tam bir tasarım harikası.
  • CittiKitty 3 aylık ve daha yaşlı olan kediler için uygundur.
  • Aynı anda sadece bir değil, birden fazla kedi kullanabilir.
  • Her şekil ve boyuttaki tuvaletle uyum sağladığı garanti edilir!

Paket İçeriği

  • 1 Adet Kedi Tuvalet Eğitim Seti CitiKitty

Not: Kedi kumu paket içeriğine dahil değildir.

Diğer Ürünlerimiz