CONCORD G -17 AKILLI ÇOCUK TAKİP SAATİ SİM KART GPS

AKILLI GPS ÖZELLİKLİ ÇOCUK TAKİP SAATİ Saat Kurulumu

Saatin kurulumu için öncelikle SeTracker programını akıllı telefonlarda Android işlerim sistemi olanlarda Play Store iOs işletim sistemi olanlarda App Store 'dan indirebilirsiniz. Uygulamayı açtığınızda ilk gelen ekranda Yeni Kayıt butonunu seçelim. Kayıt Kodu, saatin arkasında yer alan IMEI numarasını giriniz. Hesap mail adresinizi giriniz.( Şifreyi unutmanız durumunda sıfırlama kodu gönderilecek mail adresini istemektedir ) Aile Numarası ( S.O.S Acil No ) Evebeyn telefon numarasını giriniz.

Aktivasyon işlemini tamamladıktan sonra öncelikle menüde ayarlar alanından S.O.S acil numaralar alanına en az 1 en çok 3 evebeyn numarası yazınız. Bu numaralar acil durumlarda saatte yer alan S.O.S tuşuna basıldığında sırasıyla arayacağı ve konum mesajı göndereceği alanlardır. Bu alana telefon numarası eklerken başına sıfır ( 0 ) geelecek şekilde yazılmalı.

Saat Rehberi, saatten arama yapılacak numaraları ve saatin arama yapacağı numaraları belirlediğimiz alandır. Bu alana istediğiniz kişileri ekleyebilirsiniz. Maksimum 15 kayıt yapabilirsiniz.

Ürün Ölçüleri

Saat 5 x 4 cm Saat Kordonu 17 cm

Kutu İçeriği

1 Adet Akıllı Çocuk Takip Saati 1 Adet Usb Şarj Kablosu 1 Adet Türkçe Kullanım Kılavuzu 1 Adet Saat İçin Kırılmaz Ekran Koruyucu

Diğer Ürünlerimiz