M1  AKILLI SAAT ve BLUETOOTH KULAKLIK SETİ Bluetooth kulaklık ve Akıllı Saat bir arada Nabız Monitörü Uzun zaman bekleme süresi Bildirim Gösterme, Nabız ölçme, Spor modu

İnstagram, Facebook, WhatsApp ve Mesaj Bildirimleri

Kolunuzu sallayın ve Selfienizi Çekin! 

AKILLI SAAT EŞLEŞTİRME

KakaFit programını  QR kod veya telefonunuzun market kısmından indirin. Telefonunuzun bluetooth özelliğini açın. KakaFit programını açın. Sol üst köşede 3 çizgili ayarlar kısmını açın. Devices sekmesini seçin. Bound yazısına tıkayın. Ayarlar kısmından yine hangi durumlara izin vermek istiyorsanız seçin. Örnek olarak Notivications sekmesine tıklayarak hangi durumlarda bildirim almak istiyorsanız seçebilirsiniz. Arama , mesaj, facebook, instagram ve WhatsApp gibi.

KULAKLIK EŞLEŞTİRME

Telefonunuzun bluetooth fonksiyonunun açın. Kulaklıkları akıllı saatinizden çıkartın. Sadece Sol ( Left ) Kulaklığın ışığı yanacaktır. Telefonununzun bluetooth ekranında WY-L olarak gözükecektir. WY-L yi seçin. Bu kadar basit.

İKİ KULAKLIK AYNI ANDA EŞLEŞMEZSE

Fabrikasyon olarak iki kulaklık da birbirine eşleşmiş olarak gelir. Eğer kulaklıklarınız birbiriyle eşleşmemişse telefonunuzn bluetooth ekranında WY-L ve WY-R olarak iki kulaklık gözükecektir.

İki kulaklık birbiriyle eşleşmemişse eşleştirmek için ; Telefonunuzn bluetooth fonksiyonunu kapatın. Kulaklıklarınızı akıllı saatinizden çıkartın ve aynı anda her iki kulaklığa da 8 saniye boyunca basın. Daha sonra parmaklarınızı çekip tekrar bu sefer 16 saniye boyunca basın ( kulaklık ışıkları yanıp sönebilir ) ve parmaklarınızı tekrar çekin. En son olarak tekrar 3 saniye boyunca her iki kulaklığa aynı anda bastırın ve parmaklarınızı çekin. Kulaklıklar eşleşmiş olacaktır. Özet olarak toplamda 3 sefer 8-16-3 saniye olarak aynı anda kulaklıklara bastırdığınızda eşleşme gerçekleşecektir.

 

Akıllı saatinizin fonksiyonları arasında tek tuşla gezebilirsiniz. Fonksiyona giriş yapmak için saatinizin orta tuşuna uzun basmanız yeterlidir.

Fonksiyonlar

-Android ve ios uyumlu

-TWS stereo kulaklıklar, tek veya ikili eşzamanlı kullanım

( İster tekiyle müzik dinleyin isterseniz diğeriyle de çağrıları cevaplayın. İsterseniz de ikisini bir arada kullanın. )

-Kalp atış hızı

-Kan basıncı

-Adım sayma, kilometre

-Uyku izleme, Uyku hatırlatma, bilek ekranı

-Sosyal Medya Bildirim Destekli ( instagram , twitter , whats app )

 

Model: M1 Renk: Siyah bluetooth Versiyon: BT 4.2 Uyumlu İşletim Sistemi: Android 4.4 veya üzeri, iOS 8.0 veya üzeri Çalışma Modu: TouchKey APP Adı: AMKang , KakaFit Özel Özellikler Suya Dayanıklı: IP67 su geçirmez Nabız: Destek Kan Basıncı Monitörü: Destek Uyku Monitörü: Destek Adımsayar: Destek Çağrısı veya Mesaj Hatırlatma: Destek Çağrısı Reddet: Destek Bildirimi: Destek Uyarısı Türü: Titreşim Otomatik Işıklandırma Ekranı: Destek Teknik Parametreler Sensör: G-sensörü, Kalp Atış Hızı Sensörü Ekran Boyutu: 0,96 inç Tipi: TFT Çözünürlük: 160 * 80 piksel Pil Pil Kapasitesi: 130mAh saat + 28mAh kulaklık Bekleme Süresi: Yaklaşık 10 gün Kullanım süresi: Yaklaşık 5 gün Şarj Süresi: Yaklaşık 2 saat Şarj Türü: Manyetik şarj Görünüm ve Ayrıntılar Ağırlık ve Boyut Ürün boyutu: yaklaşık 250 * 22 * ​​12 mm Ürün ağırlığı : yaklaşık 71,2 g 1 * Smart Saat ( 2 adet kulaklık ) 1 * Şarj Kablosu 1 * Kullanım Kılavuzu

Diğer Ürünlerimiz