KUmandalı Bluetooth Kablosuz Kulak İçi Kulaklık Wireles mp3 Kulaklığı

100 Db Ses Yüksekliği ve bas kalitesi ile sizi tatmin edecek telefon vb cihazlarınızda rahatlıkla kullanabilileceksiniz. Konuşma süresi yaklaşık 6 saat Müzik dinleme süresi uzun ömürlü şarjı ile Yanınızdan ayıramayacağınız kablosuz kulaklık ile erişebilirliğiniz artık daha kolay olacak.

15 metre mesafeye kadar telefonunuz yanında olmaksızın gelen aramaları cevaplayabilir arama yapabilir. Dinlediğiniz müziği değiştirebilme imkanı sunar.

4.0 akıllı çip, verimli iletim hızı. Kompakt, ultra hafif tasarım stereo bluetooth kulaklık, taşınabilir ve taşıması kolay. Kablosuz müzik dinleme Sesli rapor, düşük güç hatırlatma, bağlantı/kesme hatırlatma. Uzun pil ömrü, hızlı şarj. Bluetooth v3. 0, üstün uyumluluk Bluetooth Özelliği Olan Tüm Cihazlar İle (Tablet Pc Cep Telefonu) Uyumludur bluetooth sürüm: bluetooth v Çıkış gücü: 30mW Bluetooth mesafe: 10 metre  Frekans: 20-20000 hz Çalışma voltajı aralığı: 3.0v-4.2v A2DP/AVRCP yüksek- kaliteli stereo ses aktarımı ve uzaktan kontrol protokolü güçlü gürültü gürültü devre( aktif gürültü azaltma) Kablolu ve Bluetooth otomatik geçiş desteklemek için ses girişi Şarj süresi yaklaşık 1 saat( güç göstergesi şarj: mavi ışık ışıklar, tamamen şarj: mavi ışık söner) Konuşma süresi yaklaşık 8 saat Müzik yaklaşık 6 saat  Bekleme süresi 200 saat Şarj güç: DC5V Uyumlu: Bluetooth bulunan her cizhazda senkronize edilerek kullanılabilir. (Tablet, Telefon, Bilgisayar vs.)   Paket İçeriği: 1 Adet bluetooth kulaklık 1 Adet USB kablosu

Diğer Ürünlerimiz