Akrobat Ahtapot Tripod Cep Telefonu İçin Telefon Aparatlı Tripot Ayak İphone Samsung Tripodu Ayağı

1-2 Adet : 8.22 TL
3-5 Adet : 7.81 TL
6-10 Adet : 7.40 TL
11-49 Adet : 6.17 TL
50 Adet Ve Üzeri : 4.93 TL
Ürün fiyat:
8.22 TL
Adet :
Whatsapp Sipariş

Sitemizden üye olmadan whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Toptan Siparişleriniz İçin 0212 511 16 56

NOT : ÜRÜN RENK STOK DURUMUNA GÖRE GÖNDERİLİR

Fonksiyonel tasarımıyla her türlü zeminde fotoğraf çekmenize yardımcı olacak Ahtapot Tripod fotoğrafçılığa farklı bir bakış açısı getiriyor!

Eklemli ayak teknolojisi makinenize farklı açılar vermenizi kolaylaştırıyor.

Mini boyutuyla katlandığında cebinize veya çantanıza kolayca sığarak makineniz yanında ekstra bir yük yaratmıyor.

Evrensel başlığıyla tüm marka kompakt fotoğraf makinesi ve video kameralarla kullanılabileceği gibi cep telefonu tutucu aparatıyla 5,5 cm - 8,5 cm arası genişlikteki cep telefonlarına da uyum sağlar.

Ürün Özellikleri:

Esnek ayakları sayesinde makinenizi istediğiniz yere sabitleyebilirsiniz. Akrobat ayakları sayesinde istediğiniz şekle kolayca girerek dilediğiniz açıyı yakalayabilirsiniz. Her ayakta 10 adet kaydırmaz eklem bulunmaktadır. Eklemlerinde yer alan özel kaydırmaz yapısı sayesinde her türlü ortamda pratik kullanım imkanı sunar. Katlanabilir olması özelliği ile istediğiniz yere giderken yanınızda kolayca götürebilirsiniz. Tutucu başlık kendi ekseni çevresinde 360 derece dönebilir. 90 derece yatay dönebilen başlığıyla dikey çekim yapılabilir. Plastik materyalden imal edilmiştir. mavi cadde Stabil fotoğraf ve video çekimi yapabilmenizi sağlar. Her ortamda kullanım için tasarlanmıştır. Hafif ve dayanıklı yapıya sahiptir. Açılır kapanır bacak yapısıyla yer kaplamaz. Küçük boyutlarıyla taşınması kolaydır. Ayırma mandalıyla hızlıca vida başlığı ve gövde ayrılabilir. Taşıma Kapasitesi: 300 Gr Cep telefonu, Kompakt ve hibrit fotoğraf makineleriyle kullanılabilir, SLR ve benzeri makineler için uygun değildir. Evrensel 1/4 inch başlığıyla tüm marka makinelere uyum sağlar. Eni 5,5 cm - 8,5 cm arası genişlikteki tüm cep telefonlarına uyumludur.

Ürün Ölçüleri:

Genişlik : 3.5 cm (Kapalı)

Kapalı Ayak Yüksekliği : 16 cm

Maksimum Ayak Genişliği : 24 cm

Baskın renk : Siyah

Ara renk: Beyaz

Telefon aparatını kullanmadan; kamera, fotoğraf makinesi ve aksiyon kamera ile kullanabilirsiniz.

Diğer Ürünlerimiz