Anycast M4 Plus Kablosuz Hdmi Ses Ve Görüntü Aktarıcı Full Hd Miracast Airplay Tv Aktarım Cihazı

1-2 Adet : 65.32 TL
3-5 Adet : 63.81 TL
6-10 Adet : 62.30 TL
11-49 Adet : 57.78 TL
50 Adet Ve Üzeri : 53.26 TL
Ürün fiyat:
65.32 TL
Adet :
Whatsapp Sipariş

Sitemizden üye olmadan whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Toptan Siparişleriniz İçin 0212 511 16 56

ANYCAST M4 PLUS KABLOSUZ  HDMİ WİFİ GÖRÜNTÜ AKTARICI

ÜRÜN M4 PLUS SON SÜRÜM COREX-09 1.2GHZ 128 RAM MODELİDİR.

HDMI WİFİ KABLOSUZ SES ve GÖRÜNTÜ AKTARIM TEKNOLOJİSİ 

Bu cihaz sayesinde akıllı telefonlarınız ve tabletlerinizde görüntüyü televizyona yansıtabileceksiniz.Yani tabletinizde veya telefonunuzda izlediğiniz filmi,oynadığınız oyunu izlediğiniz bir videoyu tüm telefonun ekran görüntüsünü televizyonunuza yansıtabileceksiniz.    -Ürün Android cihazlarda ve Apple cihazlarda kusursuz olarak çalışmaktadır.    -Ürün Android platformunda bulunan Screen Mirroring ve Apple platformunda bulunan Airplay özellikleri ile aktif hale gelebiliyor.    -Ürün Apple"ın güncel ve güncellenecek tüm yazılımları ile %100 uyumludur. -Ürün Androidin ve Apple IOS"un tüm sürümlerine ve gelecek sürümlerine uygundur.
 
 HD Görüntü ve Ses Aktarım Cihazı    Kablosuz Görüntü Aktarım Cihazı sayesinde fotoğraf, video, müzik, office dosyaları, internet tarayıcısı,     power point sunumu veya video görüşmelerini akıllı telefon / tabletinizden geniş ekranlı televizyona veya projektöre aktarabilirsiniz.        Küçük ve taşınabilir tasarımı sayesinde seyahatlerde de oldukça kullanışlıdır.       Tek yapmanız gereken TV, pc vb. cihazlarınızın hdmi slotuna ürünü takmak ve ürüne usb üzerinden güç vermektir      Telefonlarınızın wifi ağı üzerinden cihaza bağlanmak ve mirror screen özelliği ile görüntüyü aktarmak.     Filmlerini hatta oyunlarınızı bile TV veya bilgisayar ekranından oynama imkanı.

Samsung, Lg, htc, sony, huawei , xiaomi, general mobile gibi android işletim sistemine sahip (4.4 ve üzerin versiyon) telefon ve tabletlerde çalışmaktadır.

İphone 5, 5S, 6, 6S, 6 Plus (ios 8 ve üzeri) çalışmaktadır.

Mac OS X (10.9 ve üzeri) işletim sistemini desteklemektedir.

Windows 8.1 ve windows phone 8.1 ve üzeri sürümlerini desteklemektedir.

Kutu İçeriği : 1 adet anycast adaptör, 1 adet aktarım  kablosu

 

ANYCAST KURULUMU FOTOĞRAFLI ANLATIM PDF
https://drive.google.com/open?id=1ZqVhmyKjLhywkGWOe8kvr5p05a8RmdS9
Diğer Ürünlerimiz