Easy Speed Out Hasar Gören Vida Çıkarmak İçin Matkap Şarjlı Tornavida Ucu Seti Pratik Sökme Takımı

1-2 Adet : 21.00 TL
3-5 Adet : 20.40 TL
6-10 Adet : 19.80 TL
11-49 Adet : 18.00 TL
50 Adet Ve Üzeri : 16.20 TL
Ürün fiyat:
21.00 TL
Adet :
Whatsapp Sipariş

Sitemizden üye olmadan whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Toptan Siparişleriniz İçin 0212 511 16 56

                                                 EASY OUT(Speed out) Yalama Vida Sökücü Tamir Seti

Tamirat ve montaj işlerinde uğraşırken sorunlu vida problemini Easy Out Hasar Görmüş Vida Çıkarıcı ile ortadan kaldırın!

Mutfak, banyo, dolap, çekmece vb yerlerde hasar görmüş vidaları kolayca söküp, çıkarmaya yarayan son derece pratik bir üründür. Hepimizin karşılaştığı bu duruma artık bir son veren Hasar Görmüş Vida Çıkarıcı tüm işlerinizi sorunsuz ve hızlı bir şekilde halledebileceksiniz.

Easy Out tüm sorunlu düz ve yıldız vidaları yerinden kolayca söker. Hasar Görmüş Vida Çıkarıcı birbirinden farklı 4 uç seçeneği ile her türlü paslanmış, yalama olmuş, körelmiş, eğilmiş, yamulmuş vidaları kolayca yerinde söker atar.

4 parçadan oluşan vidalı sökme takımı, herhangi bir matkap ve herhangi bir vida boyutu veya cıvatasıyla çalışır. Paslanmaz, seri çelikten üretilmiştir. Sertlik 62-63HRC'dir.

Ürün Özellikleri

4 farklı uç Her türlü matkap ve vidalama aletleri ile uyumlu Paslanmaz çelik Kolay ve hızlı kullanım Tüm sorunlu vidaları kolayca söker

Paket İçeriği

1 adet 1" (inç) Vida Çıkartma Ucu 1 adet 2" (inç) Vida Çıkartma Ucu 1 adet 3" (inç) Vida Çıkartma Ucu 1 adet 4" (inç) Vida Çıkartma Ucu

Diğer Ürünlerimiz