P68 Bluetooth Kulaklık Kablosuz Hafıza Kartı Kart Girişli Wireless Kafaüstü Headset Kulaklığı - 56.00.026
P68 Bluetooth Kulaklık Kablosuz Hafıza Kartı Kart Girişli Wireless Kafaüstü Headset Kulaklığı - 56.00.026 P68 Bluetooth Kulaklık Kablosuz Hafıza Kartı Kart Girişli Wireless Kafaüstü Headset Kulaklığı - 56.00.026 P68 Bluetooth Kulaklık Kablosuz Hafıza Kartı Kart Girişli Wireless Kafaüstü Headset Kulaklığı - 56.00.026 P68 Bluetooth Kulaklık Kablosuz Hafıza Kartı Kart Girişli Wireless Kafaüstü Headset Kulaklığı - 56.00.026
İlgili Aramalar

P68 Bluetooth Kulaklık Kablosuz Hafıza Kartı Kart Girişli Wireless Kafaüstü Headset Kulaklığı

1-2 Adet : 62.79 TL
3-5 Adet : 61.29 TL
6-10 Adet : 59.79 TL
11-49 Adet : 55.29 TL
50 Adet Ve Üzeri : 52.29 TL
Ürün fiyat:
62.79 TL
Renk :
Adet :
Whatsapp Sipariş

Sitemizden üye olmadan whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Toptan Siparişleriniz İçin 0212 511 16 56

P68 Bluetooth 4.0 Kulak Üstü Kulaklık

Fiyat Performans Oranı Bütçe dostu bir çözüm arayanların favorisi olarak görülebilir. Kaliteli bir şekilde müzik dinlemenize olanak tanır. Bu sayede pek çok kişinin dikkatini çeker. P68 kulaklık sayesinde dilediğiniz her yerde müziğin keyfine varabilirsiniz.

Estetik Görünümün

Farkı Çeşitli renk seçenekleriyle sizlerin karşısına çıkar. Bu sayede kendi stilinize uygun bir modeli tedarik edebilirsiniz. Gençler tarafından hevesle kullanılabilir. Çeşitli tarzlardaki müzikleri dinlemenizde sizlere yardımcı olur. Eserlerdeki detayları rahatça fark etmenizi sağlar.

Geniş Bir Menzil

Bluetooth 4.0 teknolojisiyle birlikte cihazlara bağlanır. Bu cihazlar sizden metrelerce uzakta durabilir. Yaşam alanlarınızda pratik bir biçimde hareket edebilirsiniz. Kollarınız kabloya takılmayacağı için özgür hissedersiniz.

Her Yerde Kullanılır

Toplu taşımada, iş yerinde, sokakta ve evde tercih edilebilecek durumdadır. Şarjı saatlerce gidebilir. Hal böyle olunca sayısız kişinin yaşamında kendine yer edinebilir. Uzun süre boyunca müzik dinlersiniz. Pilinin dolması için gayet az bir süre beklersiniz.

Kaliteyi Deneyimleme Vakti

Oldukça nitelikli bir şekilde sesi sizlere aktarır. Çeşitli tarzlardaki eserlere hayatınızda yer açabilirsiniz. Dilediğiniz türdeki şarkıları dinleyebilirsiniz. Böylece müzik zevkinizi geliştirmiş olursunuz. Saniyeler içinde gerçekleşen bağlantıyla birlikte zahmetsiz bir biçimde müziğe kapılabilirsiniz.

Rahatlığınız İçin Tasarlandı

Başlık ve kulak kısmı özel olarak dizayn edilmiştir. Başınızı ve kulaklarınızı güzelce destekleyen bu sistem sayesinde konforunuzdan ödün vermeden müzik dinler ve çeşitli görüşmelere katılırsınız.

Konuşma Süresi 10 Saat

Ses Özelliği Stereo

Bekleme Süresi 12 Saat

Model P68

Bluetooth Sürüm 4.0

Mikrofon Özelliği Var

Kulaklık Tipi Kulak Üst

Paket İçeriği:

1 adet Kulaklık

1 Adet şarj kablosu

Not: Ürün ile birlikte AUX kablo gönderilmemektedir.

Diğer Ürünlerimiz