Peteknem Oda Hava Nemlendirici Kalorifer Petek Üstü Suluğu Nemlendirme Buhar Nem Radyatör Suluk

1-2 Adet : 12.25 TL
3-5 Adet : 11.73 TL
6-10 Adet : 11.20 TL
11-49 Adet : 9.63 TL
50 Adet Ve Üzeri : 8.05 TL
Ürün fiyat:
12.25 TL
Adet :
Whatsapp Sipariş

Sitemizden üye olmadan whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Toptan Siparişleriniz İçin 0212 511 16 56

SADECE BEYAZ RENK MEVCUTTUR !

Petek Üstü Oda Nemlendirici

Kaloriferli evlerin ortak sorunu olan hava kuramasına karşı etkin çözüm!

Bir Türk tasarımcısı sayesinde tasarlanan bu ürün benzeri basit ürünlerden çok daha kullanışlı ve işlevsel!

Üstelik su konulan hazneye, ısının en hızlı ve dengeli bir biçimde ulaşmasını sağlamak için tasarlanmış metal iletkenler ısıyı doğrudan temas ettikleri peteklerden suya iletiyorlar!

Üstelik hemen hemen bilinen tüm peteklerle uyumlu!

Kalorifer petekleri oda içerisindeki nemi kurutur. PETEKNEM peteğinizin sıcaklığıyla içersindeki suyu buharlaştırarak evinizdeki nemi dengede tutar. Sağlıklı bir ortam yaratır.

Ürün altında bulunan ve su ile de temas eden paslanmaz metal tablalar, peteknem içerisindeki suyun daha hızlı bir şekilde ısınmasını sağlar. Ayrıca Peteknem altındaki hareketli çentik sayesinde, farklı aralıklardaki peteklerde de sağlam durmasını sağlar.

Peteknem, Doğal gaz veya katı yakıtla ısınması sağlanan bina ve kapalı alanlarda ısınmayla havadaki nem oranının düşmesini önlemek ve odanın nem dengesini sağlamak amacıyla, kaloriferler üzerine yerleştirdiğimiz iletkenliği yüksek, özel buharlaştırıcı su hazneleridir. Ana işlevi, oda sıcaklığının artmasına oranla havayı sağlıklı bir şekilde nemlendirmektir. Ham maddesinde, Alüminyum ve plastik kullanılmış olup, ileri teknoloji ile imal edilen bir üründür.

Kullanımı : 

Peteknem'in kullanımı da çok basittir. Kalorifer üzerine yerleştireceğiniz oda nemlendiricinin içerisine su koyun. İşte bu kadar basit.
 
Petek üstü oda nemlendirici etkili midir?
Ürün altında bulunan ve su ile de temas eden paslanmaz metal tablalar, peteknem içerisindeki suyun daha hızlı bir şekilde ısınmasını sağlar. Ayrıca Peteknem altındaki hareketli çentik sayesinde, farklı aralıklardaki peteklerde de sağlam durmasını sağlar.

Ebatlar

18 x 8 x 2.6 cm

Paket içeriği:

1 adet peteknem nemlendirici gönderilecektir

 

Diğer Ürünlerimiz