Silinebilir Kendinden Yapışkanlı Kara Tahta Yazı Tahtası İçin Dekoratif Black Board Yapışan Sticker

1-2 Adet : 24.50 TL
3-5 Adet : 23.80 TL
6-10 Adet : 23.10 TL
11-49 Adet : 21.00 TL
50 Adet Ve Üzeri : 18.90 TL
Ürün fiyat:
24.50 TL
Adet :
Whatsapp Sipariş

Sitemizden üye olmadan whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Toptan Siparişleriniz İçin 0212 511 16 56

Yapışkanlı Kara Tahta

Çocuk Odasında, Mutfakta, Okulda, Ofiste, Dekor Amaçlı Salonda, Restoranda, Vb. Aklınıza Gelebilecek Her Yerde Kullanabilirsiniz. Dilediğiniz Şekilde Ve Boyutta Kesebilirsiniz. Kendinden Yapışkanlıdır İstenilen Boyutlarda Kesilebilir Temiz Ve Düz Herhangi Bir Yüzeye Kolayca Uygulabilir. Silinebilen Her Türlü Boya Kalemiyle Yazılabilir Nemli Bezle Kolayca Silinebilir. Suya Dayanıklıdır.

Ürün Özellikleri: Ücretsiz 5 renk tebeşir dahildir. Beyaz,Kırmızı,Sarı,Yeşil renkli tebeşirler mevcuttur. Kendinden yapışkanlıdır. İstenilen boyutlarda kesilebilir. Temiz ve düz herhangi bir yüzeye kolayca uygulabilir. Silinebilen her türlü boya kalemiyle yazılabilir Yapışkanı kaldırıldığında yeniden kullanılabilir. Nemli bezle kolayca silinebilir. Kaldırıldığında kalıntı/iz bırakmaz. Suya dayanıklıdır.

Paket İçeriği: Bir adet sticker rulo yazı tahtası Ürün Ebatı: 60cmx200cm

Önemli Uyarı:

Pürüzlü yüzeylere uygulama yapmayınız. Taze boyalı duvarlara yapıştırmayınız. Uygulama sırasında altta oluşan kabarcıkları gidermek için havlu veya plastik bir kartla üst yüzeyden pürüzsüzleşmesini sağlayabilirsiniz.

Diğer Ürünlerimiz