Siyah Nokta Fırçası Cihazı Cilt Yüz Temizleme Aleti Tüm Ciltlere Uyumlu Temizleyici Peeling Fırça - 13.12.046
Siyah Nokta Fırçası Cihazı Cilt Yüz Temizleme Aleti Tüm Ciltlere Uyumlu Temizleyici Peeling Fırça - 13.12.046 Siyah Nokta Fırçası Cihazı Cilt Yüz Temizleme Aleti Tüm Ciltlere Uyumlu Temizleyici Peeling Fırça - 13.12.046 Siyah Nokta Fırçası Cihazı Cilt Yüz Temizleme Aleti Tüm Ciltlere Uyumlu Temizleyici Peeling Fırça - 13.12.046 Siyah Nokta Fırçası Cihazı Cilt Yüz Temizleme Aleti Tüm Ciltlere Uyumlu Temizleyici Peeling Fırça - 13.12.046
İlgili Aramalar

Siyah Nokta Fırçası Cihazı Cilt Yüz Temizleme Aleti Tüm Ciltlere Uyumlu Temizleyici Peeling Fırça

1-2 Adet : 6.6 TL
3-5 Adet : 6.2 TL
6-10 Adet : 5.8 TL
11-49 Adet : 4.6 TL
50 Adet Ve Üzeri : 3.8 TL
Ürün fiyat:
6.6 TL
Adet :
Whatsapp Sipariş

Sitemizden üye olmadan whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Toptan Siparişleriniz İçin 0212 511 16 56

Burun Siyah Nokta Temizleyici Dudak Peeling Fırçası Cilt Temizleme Aleti

Gözenek Siyah Nokta Temizleyici Akne Giderici ve Dudak fırçası peeling etkili Dudak Bakımınızı ve Gözenek temiziliğinizi kolaylaştıracak bir ürün. Ister Dudak peelingi Ister Siyah nokta giderici Gözenek temizleyici kullanımınız için Peeling etkili gözenek temizleyici dudak peeling fırçası özellikleri Paket içerisinde 1 adet ürün yer almaktadır. Siyah nokta temizliğinde kullanılabilir. Iki yüzeyinde kıvrımlar yer alır. Çift taraflıdır.Fırçanın delikli kısmı ile siyah noktalarınızın temizliğini sağlayabilirsiniz. Peeling etkisi sağlarken Burun veya dudak yüzeyinde düzelmeye yardımcı olabilir. Ölü derinin yok edilmesine destekler. Peeling etkili gözenek temizleyici dudak peeling fırçası kullanım alanları Paket içerisinde bulunan 1 adet ürünün kullanımı dudak ve burun için uygundur.

Siyah nokta ve gözenek temizleme fırçası gözeneklere yerleşen siyah noktalardan arınmasını sağlar.

Gözeneklerin içerisine yerleşen dış radikal arıtımını sağlar. Uygulandığı bölgedeki ölü deri arıtımına yardımcı olur.

Yüz yıkama ürünleri ve peeling ürünleri ile kullnımı uygundur. Kımler kullanmalı :Gözeneklerini detaylı temizlemek ve siyah nokta endişesi olan ciltler.

Kullanım talimatı : Yeterli miktarda temizleme köpüğünü veya herhangi bir temizleme ürününü alarak fırçayla hafifçe uygulayın.

 

Diğer Ürünlerimiz