Kategoriler

Anasayfa Kategoriler Sepet 0 Sepet Eklendi Üye Giriş

Kredi Kartı -Banka kartı ve Hesaba Havale İle Ödeme

Toptanmallar.com sitemiz üzerinden alışverişleriniz için anlaşmalı banklara ait tüm Master ve Visa kredi kartlarını ve havale ile ödeme yapabilirsiniz. Tüm bankalara ait kredi kartları ile taksitli olarak toptan alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Online ödemede güvenlik

Sitemizden yapacağınız alışverişlerinizde, sipariş işlemini tamamlanırken kullanılır ve kesinlikle veri tabanı kaydı tutulmaz. Sitemizdeki alışverişlerinizde güvenliğiniz önemlidir. Bu yüzden güvenli alışveriş yapılması için 256 Bit SSL sertifikası kullanılmaktadır.

Nasıl ödeme yapabilirim?

Siparişinizi tamamladıktan sonra ödeme ekranında size öncelikle ödeme yöntemi sorulacak. Online kredi kartı ve banka kartı ile ödeme yapılması durumunda kart bilgilerinizi girmenizin ardından bu bilgiler güvenli bir şekilde bankanıza iletilerek ödeme onayı alınacaktır. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde onay, anında alınmaktadır.

Kredi kartı ile alışverişlerde taksit seçenekleri bankalara göre değişmektedir. Ödeme ekranında kredi kartı bilgilerini girdikten sonra bankanıza ait taksitlendirme alternatifleri listenecektir. İstediğiniz taksit adedini işaretleyerek taksitli alışveriş yapabilirsiniz.

 

Havale ile Ödemede Toptanmallar.com banka hesabında 3 gün içerisinde görünmeyen siparişler, sistem tarafından otomatik olarak iptal edilir.
Ödemenizin açıklama kısmında sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz. Sipariş numaranızı size gelen sipariş bilgilendirme e-mailinde yer almaktadır.
Tarafımıza ulaşan ödemelerinizde siparişler, toptanmallar.com tarafından onaylanarak işleme alınır.
Onaylanan siparişler saat 15:00 dan önce verilmesi durumunda aynı gün, saat 15:00 sonrası bir sonraki iş gününde kargoya verilir.

Whatsapp
Hemen Ara