14:00 a kadar vermiş olduğunuz siparişler aynı gün içerisinde size kargolanır. Ürünlerimizin %95 i stokludur. Bu nedenle çok hızlı kargo yapabilen bir firmayız. Siparişlerinizi takip etmek için bizi telefonla arayarak ( 0536 694 69 35 )  da siparişiniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Faturalarınız da ürün ile beraber elinize ulaşacaktır ancak isterseniz fatura adresini sipariş sırasında farklı adres olarak belirleyebilirsiniz.Bu durumda yine fatura sipariş adresine teslim edilecektir. Teslimat sırasında teslimat adresinde kimsenin bulunmaması durumunda kargo sorumlusu sizin için kargo şirketinin telefon numarasını ve şube adresini içeren bir haber formu bırakacaktır. Uğrama sırasında size ulaşılamamış olması halinde kuryenin bıraktığı haber formundaki bilgiler ile kargo şubesi ile irtibata geçerek kargonuzu şubenizden almanız gerekmektedir.
 
NOT : Kapıda ödeme siparişlerinde telefonla sipariş teyidi alındıktan sonra kargoya teslim edilmektedir. Bu nedenle acil siparişlerinizi lütfen kredi kartı ile veriniz.
 
Kredi kartı ile verilen siparişlerde : Ürün tesliminde herhangi bir ücret talep edilmez. Siparişinizi tamamladığınız esnada kartınızdan tahsil edilir.
 
Kapıda ödeme siparişlerinde :  Kargo ücreti kargo görevlisinin size ürünü teslim ettiği esnada NAKİT olarak tahsil edilir. Kapıda ödemede kredi kartı seçeneğimiz yoktur.